در مراسم تودیع مدیر و معرفی سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم

حجت الاسلام و المسلمین ضمیری به عنوان سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم معرفی شد

شناسه خبر : 72398

1397/11/16

تعداد بازدید : 259

حجت الاسلام و المسلمین ضمیری به عنوان سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم معرفی شد

 

 گزارش خبرگزاری کوثر، مراسم تودیع مدیر و معارفه سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم پیش از ظهر امروز در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد.


در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور بیان کرد: تصمیم بر این گرفتیم که استان قم به‌صورت ویژه به فعالیت‌های خود ادامه دهد و ساز و کار قدیمی که در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برای این استان وجود داشت تغیر پیدا کند، بر همین اساس آرزوهای بزرگی برای حوزه علمیه خواهران استان قم داریم.


مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین صالح فردی صبور و هماهنگ با برنامه‌های مرکز مدیرت حوزه علمیه خواهران بود و در آینده در بخش سیاسی و مشاوره‌های سیاسی نیز از محضر وی استفاده خواهیم کرد.


وی با بیان اینکه قم باید کانون توسعه اصلی حوزه‌های علمیه خواهران باشد ادامه داد: قم تسهیل کننده و پشتیبان حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور باشد و در مدار اصلی فعالیت‌های حوزه علمیه خواهران قرار بگیرد و این کار نیازمند یک مدیریت سخت‌کوش و توانمند که به همین منظور حجت‌الاسلام والمسلمین ضمیری برای خدمت‌گذاری در این سمت تعیین شدند و به نظر بنده ایشان بهترین گزینه برای ایجاد جریان علمی و دمیدن روح تازه در حوزه علمیه خواهران استان قم هستند.


حجت‌‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور ابراز کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین ضمیری مؤسس رشته مذاهب اسلامی در حوزه‌های علمیه است و بنده می‌دانم برای انجام این کار متحمل سختی‌های زیادی شد و به همین دلیل معتقدم حجت‌الاسلام والمسلمین ضمیری توانایی فعالیت‌ و سازمان‌دهی صحیح در حوزه علمیه خواهران را دارد.


مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور با تأکید بر اینکه هیچ‌گونه سستی در عرصه دانش را نخواهیم پذیرفت اظهار کرد: حوزه علمیه خواهران یک‌نهاد دانش‌بنیان است و نیروهای خدمت گذار در این مجموعه باید در کار خود دانش کافی را داشته باشند.


وی با اشاره به اینکه طرح توسعه پنج‌ساله حوزه علمیه خواهران استان قم طراحی شود افزود: در حوزه‌ اختیارات خود برای کمک به استان قم از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم.