سرپرست حوزه علمیه استان همدان معرفی شدن

تودیع و معارفه مدیر استان همدان برگزار گردید

شناسه خبر : 86652

1398/10/08

تعداد بازدید : 503

تودیع و معارفه مدیر استان همدان برگزار گردید
تودیع و معارفه مدیر استان همدان روز شنبه 98/10/7 با حضور معاون امور حوزه ها برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان همدان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین واحدی معاون امور حوزه‌های علمیه خواهران کشور برگزار شد.

:small_orange_diamondدر این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین واحدی با اشاره به جایگاه زنان گفت: پیامبر (ص) جایگاه خاصی برای زنان قائل بودند و ایشان اولین کسی بودند که جایگاه واقعی زنان رو ترسیم کردند.

:small_orange_diamondحجت الاسلام والمسلمین واحدی افزود: نقش حوزه‌های علمیه خواهران این است که هم خود به حیات طیبه برسند و هم زمینه حیات طیبه سایرین را فراهم کند.

:small_orange_diamond:معاون امور ‌حوزه‌های علمیه خواهران کشور ادامه داد: تصمیم گیری‌ها باید با پشتوانه تصمیم‌سازی‌ها انجام شود و امیدوارم که مهارت تصمیم‌سازی در استان همدان ارتقا یابد.

:small_orange_diamond:در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب‌الله شعبانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان همدان به سخنرانی پرداخت و گفت: تاسیس حوزه‌های علمیه خواهران از برکات انقلاب اسلامی است.

:small_orange_diamond:در ادامه حجت الاسلام و المسلمین فاضلیان، مدیر سابق حوزه علمیه خواهران این استان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه علمیه خواهران استان همدان پرداخت.

:small_orange_diamond:در پایان این مراسم نیز خانم امیدی به عنوان سرپرست حوزه علمیه خواهران استان همدان منصوب شد و از حجت‌الاسلام والمسلمین فاضلیان تقدیر بعمل آمد.